top of page

ASIS International Türkiye Birimi 2016 Yılı İlk Toplantısı 16 Şubat'ta Yapıldı

ASIS International Türkiye Birimi 16 Şubat 2016 tarihinde, 2016 yılı Planlı Ocak Toplantısı için ocakbaşında buluştu.

Planlandığı ve gelenekselleştiği üzere yemekli toplantıya, ASIS International Türkiye Birimi Üyeleri saat 19.00 itibariyle Zübeyir restoranda buluştular.

ASIS International Türkiye Birimi Başkanı Sayın Kürşad SAK tarafından yapılan hoşgeldiniz konuşması sonrasında en yeni üyelerimizden Hydropolitics Akademi ve ADA Strateji Bölgesel Güvenlik ve İstihbarat Çalışmaları Bölüm Başkanı Sayın Ediz EKİNCi 16-17 Nisan 2016 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirecekleri Açık Kaynak İstihbarat Eğitim programı hakkında bir bilgilendirmelerde bulundular.

Sayın Ekinci bu eğitim programının bir bölümünün ASIS International Türkiye Birimi üyelerinin ihtiyaçlarına göre düzenlenebileceği konusunda üyelerimiz ile istişarede bulundular.

Tüm üyelerin ortak katılımının sağlandığı, Bölgesel Güvenlik Gündemi ve Gelişmeler hakkında yapılan sohbetler ile yemek yenildi.

2016 yılında ASIS International tarafından gerçekleştirilecek olan uluslararası etkinliklere Birim Üyelerinin katılımları hakkında yapılan bilgilendirme ile toplantıya son verildi.

bottom of page