© 2015 by ASIS International Turkey

  • LinkedIn App Simge

ASIS International Türkiye Birimi 2016 Yılı İlk Toplantısı - Geleneksel Ocakbaşı Sohbetleri

 

ASIS International Türkiye Birimi 16.Şubat.2016 tarihinde, 2016 yılı Planlı Ocak Toplantısında buluştu.

 

 

Planlandığı ve gelenekselleştiği üzere yemekli toplantıya, ASIS International Türkiye Birimi Üyeleri saat 19.00 itibariyle Zübeyir restoranda buluştular.

 

 

ASIS International Türkiye Birimi Başkanı Sayın Kürşad SAK tarafından yapılan hoşgeldiniz konuşması sonrasında en yeni üyelerimizden HydropoliticsAkademi ve ADA Strateji Bölgesel Güvenlik ve İstihbarat Çalışmaları Bölüm Başkanı Sayın Ediz EKİNCi 16-17 Nisan 2016 tarihlerinde Ankara’dagerçekleştirecekleri Açık Kaynak İstihbarat Eğitim programı hakkında bir bilgilendirmelerde bulundular.

 

 

Sayın Ekinci bu eğitim programının bir bölümünün ASIS International Türkiye Birimi üyelerinin ihtiyaçlarına göre şekillenebileceği konusunda üyelerimizile istişarede bulundular.

 

 

Tüm üyelerin ortak katılımının sağlandığı, Bölgesel Güvenlik Gündemi ve Gelişmeler hakkında yapılan sohbetler ile yemek yenildi.

 

 

2016 yılında ASIS International tarafından gerçekleştirilecek olan uluslararası etkinliklere Birim Üyelerinin katılımları hakkında yapılan bilgilendirme iletoplantıya son verildi.