top of page

ASIS International Türkiye Birimi 2007 Yılı İlk Toplantısı 12 Şubat tarihinde  yapıldı

 

 

ASIS Türkiye biriminin 2007 yılı ilk toplantısı 12 Şubat 2007 tarihinde Istanbul Ritz Carlton otelinde 10:00 – 16:00 saatleri arasında yapıldı.

 

Toplantı sektöre katkı veren taraflardan büyük ilgi gördü. Toplantının "Özel sektörde yabancı yatırımları" başlığı altındaki bölümü yurtdışı ve yurt içindeki sektör temsilcilerini bir araya getirdi. Toplantı açılış konuşması  ASIS Türkiye başkanı Cengiz Gümüstüs tarafından yapıldı. Daha sonra ASIS International Bölge başkanı CPP Roger Warwick "özel sektörde yabancı yatırımları" konulu konuşmasıyla katkı verdi. Karşılıklı soru cevap şeklinde oldukça interaktif bir katılımla dinleyenlerin soruları yanıtlanmaya çalışıldı.

 

Andy Williams ( Marriott Hotel Area Vice Director) tarafından Otel güvenliği, Jozef Ventura ( G4S Genel Müdürü) tarafından "güvenlikte yabancı yatırımlar", Harun Bozkurt ( Security General Directorate, Private Security Institutions Chapter Manager ) tarafından "5188 sayılı özel güvenlik kanunu" ve Özcan Sezer ( HSBC Country Security Manager) tarafından "Bankacılık güvenliği" konularında sunumlar yapıldı. Toplantı konuşmacılara ASIS International Türkiye Birimi tarafından günün anlam ve önemine ilişkin anı hediyelerinin verilmesi ile sona erdi.

12022007.jpg
bottom of page