top of page

ASIS International Türkiye Birimi 2016 Yılı son toplantısını 9 Kasım'da gerçekleştirdi

ASIS Türkiye Birimi 2016 yılı son toplantısı 09 Kasım 2016 tarihinde, duyurusu yapıldığı üzere Rigel Restaurant ta Yemekli Toplantı formatında  gerçekleştirilmiştir. Toplantıya yurtiçi ve yurtdışından üye ve misafirler katılmıştır.

 

Yılın kapanış konuşmasını yönetim adına Birim Başkanı Sn. Kürşad SAK yapmış ve ASIS International ve Türkiye birimi ve 2016 döneminde yapılan faaliyetler hakkında  bilgilendirmede bulunmuştur. 

 

Yıllık toplantımız ASIS International Genel Merkezi tarafından belirlendiği üzere yeni dönem yönetim seçimi yapılması kararı ile son bulmuştur.

Açık oylamaya geçilmiş ve “Oy Birliği ile” Sn. Alaettin CANGÖZ 2017 Yılı Birim Başkanlığına, Sn. Levent DEMİREZEN 2017 Yılı Birim Genel Sekreterliğine seçilmişlerdir.

 

Başka bir aday olmaması ve önceki dönem yönetim kadrosundan yeni döneme en az bir katılımın olması yönünde üyelerin ortak kararı şeklinde kanaat oluştuğu ve tüm üyelerin teveccühü doğrultusunda eski dönem Genel Sekreteri Sayın Dr. İzzet Murat FERT, yeni dönemde Birim Başkan Yardımcısı olarak oy birliği ile seçilmiştir.

 

Toplantı, 2017 yılı Başkanı Sn. Alettin CANGÖZ ün yeni yönetim adına teşekkür konuşması ve üyelerin yeni yönetme hayırlı olsun dilekleriyle kapanmıştır.

bottom of page