top of page

ASIS International Türkiye Birimi 2023 Yılı 5. toplantısı 29 Kasım 2023 tarihinde yapıldı

ASIS Türkiye Chapter'ın beşinci toplantısı 29 Kasım 2023'te My Security Analytics Genel Merkezi'nde gerçekleştirilmiştir. Toplantı ASIS Türkiye Chapter başkanı Sayın Hakan beyin hoş geldin konuşmasıyla başlamıştır.

 

Açılış konuşmasının ardından Türkiye'nin güvenlik analitiği alanında ilk şirketi olan My Security Analytics'in kurucu ortakları Mesut Demirbilek (CFE) ve Osman Ulukuz, işletmelerin işe alım aşamasında belgelerin doğrulanmasının önemini paylaşmıştır. Canlı demo sunumu ve üyelerden gelen soruların yanıtlanmasıyla devam etmiştir. (Evsahipliği nedeniyle Mesut Demirbilek ve Osman Ulukuz’a çok teşekkür ederiz.)

Belge doğrulama teknikleri üzerine yapılan konuşmaların ardından 2024 yılı yönetim ekibinin seçimleri gerçekleştirilmiştir.

 

2024 yılı için Chapter Başkanlığına Mehmet Levent Demirezen, Başkan Yardımcılığına Burak Kubilay, Bölüm Sekreterliğine Gökçe Yılmaz seçilmiştir.

 

Toplantının son bölümünde ise 2023 Türkiye'nin en iyi polisiye romanı ödülüne de layık görülen Mesut Demirbilek'in kitap imza töreni gerçekleşmiştir.

ASIS Türkiye Chapter toplantısına 27 üye ve 9 misafir katılmış olup toplantı üyelerin temennileriyle sona ermiştir.

29Nov_photo5j.peg.jpeg
29Nov_photo3.jpeg
29Nov_photo1.jpeg
bottom of page